Administration – Center for Hjerneskade - Specialister i genoptræning efter en hjerneskade

Center for Hjerneskade Center for Hjerneskade
Videresend til en ven Resize Print Bookmark and Share

Center for Hjerneskade > Kontakt > Administration

Administration

    Frank Humle
Direktør
Neuropsykolog
35 32 90 10
Frank.Humle@cfh.ku.dk
     

 

Lise Lambek
Administrativ leder
35 32 90 09
Lise.Lambek@cfh.ku.dk

     
  Ann-Dorthe Jensen
Visitator
35 32 90 17
Ann-Dorthe.Jensen@cfh.ku.dk
       
  Tine Rindom Jeppesen
Visitator
35 32 90 97
Tine.Jeppesen@cfh.ku.dk
 
       
 

Annette Krongaard Stæhr
Regnskabsansvarlig
35 32 90 16
Annette.Staehr@cfh.ku.dk
 

       
 

Anne-Sofie Jørgensen
Studentermedhjælper, reception
35 32 90 06
Anne-Sofie.Joergensen@cfh.ku.dk
 

       
 

Astrid Chenoufi Hasselbalch
Studentermedhjælper, reception
35 32 90 06
Astrid.Hasselbalch@cfh.ku.dk
 

       
  Bjarne Pedersen
Neuropsykolog, ph.d.
35 32 90 13
Bjarne.Pedersen@cfh.ku.dk 
Visitationen/Forundersøgelser
Tilknyttet VISOs specialistnetværk
     
  Carsten Bonderup
IT-medarbejder
35 32 87 29
Carsten.Bonderup@cfh.ku.dk 

     
  Dorte Schrøder Svane
Reception - Sekretær
35 32 90 06
Dorte.Svane@cfh.ku.dk 
(orlov)
     
  Gitte Hjordt
Koordinator/Socialrådgiver
35 32 90 28
Gitte.Hjordt@cfh.ku.dk
       
 

Kristoffer Raahauge Speth

IT-medarbejder
35 32 80 57
Kristoffer.Raahauge.Speth@cfh.ku.dk 

     
 

Lone Vesterager Martinus
Autoriseret Neuropsykolog
Tilknyttet VISOs specialistnetværk
Undervisningsleder
35 32 86 99
Lone.Vesterager@cfh.ku.dk

       
  Mette Ravn Herche
Sekretær i administrationen samt VISO-opgaver
35 32 87 15
Mette.Herche@cfh.ku.dk

 

Nushad Bashir Hussain
Reception - Sekretær
35 32 90 06
Nushad.Hussain@cfh.ku.dk
 

       
  Ole Bested
IT-administrator
35 32 90 98
ole.bested@cfh.ku.dk 
       
  Rikke Holck Jæger
Regnskabsassistent
35 32 89 47
Rikke.Holck-Jaeger@cfh.ku.dk
       


Center for Hjerneskade  |  Amagerfælledvej 56 A  |  2300 København S  |  Telefon: (+45) 35 32 90 06  Fax: (+45) 35 32 90 50 |  kontakt@cfh.ku.dk  |  Hosted af Københavns Universitet