Coronavirus Information på dansk / Information in English

Administration – Center for Hjerneskade - Specialister i genoptræning efter en hjerneskade

Center for Hjerneskade Center for Hjerneskade

Center for Hjerneskade > Kontakt > Administration

Administration

Frank Humle     Frank Humle
Direktør
Neuropsykolog
35 32 90 10
Frank.Humle@cfh.ku.dk
     

Lise Lambek

 

Lise Lambek
Administrativ leder
35 32 90 09
Lise.Lambek@cfh.ku.dk

     
  Ann-Dorthe Jensen
Visitator
35 32 90 17
Ann-Dorthe.Jensen@cfh.ku.dk
       
  Tine Rindom Jeppesen
Visitator
35 32 90 97
Tine.Jeppesen@cfh.ku.dk
 
       
 

Annette Krongaard Stæhr
Regnskabsansvarlig
35 32 90 16
Annette.Staehr@cfh.ku.dk
 

   
     
Carsten Bonderup   Carsten Bonderup
IT-medarbejder
35 32 87 29
Carsten.Bonderup@cfh.ku.dk 

     
  Dorte Schrøder Svane
Reception - Sekretær
35 32 90 06
Dorte.Svane@cfh.ku.dk
     
 
Eva Marie Clausen

Studentermedhjælper, reception
35 33 06 70
Eva.Clausen@cfh.ku.dk
  Gitte Hjordt
Koordinator/Socialrådgiver
35 32 90 28
Gitte.Hjordt@cfh.ku.dk
    Kia Heiberg-Jørgensen
Kommunikationsmedarbejder
35 32 00 69
Kia.Joergensen@cfh.ku.dk
   

Kristian Ammitzbøll Andersen

IT-medarbejder
35 33 77 20
Kristian.Andersen@cfh.ku.dk

 

Lone Vesterager Martinus
Autoriseret Neuropsykolog
Tilknyttet VISOs specialistnetværk
Undervisningsleder
35 32 86 99
Lone.Vesterager@cfh.ku.dk

       
  Mette Ravn Herche
Koordinator for VISO opgaver børn og voksne
35 32 87 15
Mette.Herche@cfh.ku.dk
  Ole Bested
IT-administrator
35 32 90 98
ole.bested@cfh.ku.dk 
 
  Rikke Holck Jæger
Regnskabsassistent

35 32 89 47
Rikke.Holck-Jaeger@cfh.ku.dk
  Trine Hessner Nielsen
Studentermedhjælper, reception
35 33 11 69
Trine.Nielsen@cfh.ku.dk
    Trine Kühnel
Reception 

35 32 90 06
Trine.Lund@cfh.ku.dk
 

Center for Hjerneskade  |  Amagerfælledvej 56 A  |  2300 København S  |  Telefon: (+45) 35 32 90 06  |  kontakt@cfh.ku.dk  |  sikker.mail@cfh.ku.dk  |  Hosted af Københavns Universitet