Commotio-enheden – Center for Hjerneskade - Specialister i genoptræning efter en hjerneskade

Center for Hjerneskade Center for Hjerneskade

Center for Hjerneskade > Kontakt > Commotio-enheden

Commotio-enheden

     

Susan Svensson
Afdelingsleder
Neuropsykolog
35 32 90 12
Susan.Svensson@cfh.ku.dk

     
      Anne Nygaard Pedersen
Neuropsykolog
35 32 87 19
Anne.Nygaard@cfh.ku.dk


     
     

Hanne Kryger
Neuropsykolog
35 32 90 96
Hanne.Kryger@cfh.ku.dk

     

Henriette K. Henriksen
Fysioterapeut
35 32 90 20
Henriette.Henriksen@cfh.ku.dk

     

Joan Kaas Hansen
Fysioterapeut
35 32 33 42
joan.kaas@cfh.ku.dk

Linda Marschner
Neuropsykolog, Ph.D. 
35 33 51 98
Linda.Marschner@cfh.ku.dk
     
 

Nicole W. Deleu
Neuropsykolog
35 32 90 15
Nicole.Deleu@cfh.ku.dk

 

     
 

Peter Christiansen
Neuropsykolog
35 32 87 27
peter.christiansen@cfh.ku.dk

 

     

Center for Hjerneskade  |  Amagerfælledvej 56 A  |  2300 København S  |  Telefon: (+45) 35 32 90 06  Fax: (+45) 35 32 90 50 |  kontakt@cfh.ku.dk  |  Hosted af Københavns Universitet